Akademi Türk
Akademi Türk Belgelendirme Hizmetleri A.Ş 2000’li yıllardan günümüze kadar gelen geçmiş tecrübelerimiz ışığında ülkemizin çok değerli Meslek Liseleri, Mesleki Eğitim Merkezleri ve Üniversitelerine bağlı eğitim kadrolarıyla ülke genelinde ihtiyaç olan tüm teknik ve beceri eğitimlerini karşılamak ve belgelendirmek. Ayrıca ilgili okullarımızın ihtiyacı olan teknoloji atölyelerinin kurulmasını sağlayarak mesleki eğitime katkı sağlamak.

Temel amacımız firmanızda bulunan tüm mavi yaka çalışanlarınızın 5544 sayılı kanun gereği ilgili konularda belgelendirmelerini sağlamaktır. Bu kapsamda Milli Eğitim Bakanlığı ile protokolü olan tek özel firma olarak AkademiTürk, tehlikeli işler kapsamında yer alan tüm mesleklerde ömür boyu geçerli olan , birçok meslek dalında geniş alana sahip Ustalık / Kalfalık belgelerinin verilmesini sağlamaktadır.

MEB`le yaptığımız protokol kapsamında an itibariyle 81 ilimizde, 323 mesleki eğitim merkezi ve yüzlerce meslek lisemizle bireysel ve toplu sınav ve belgelendirme organizasyonu yapılmaktadır.

Vizyonumuz
Ülke Genelinde Kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak adına tüm paydaşları harekete geçirmek.
Misyonumuz
Geçmişten gelen tecrübelerimiz ışığında, tüm ekibimizle sektörün ihtiyaç duyduğu mavi ve beyaz yaka tüm ihtiyaçlarını karşılamak.

Tanıtım Videomuz

akademiturk-hakkinda-1

650+
Eğitim
1420+
Sertifika
22+
Eğitmen
15+
Yılların Deneyimi
Akademi Türk'ün Hikayesi

Stratejilerimizi, her müşterimize sektörün en iyi konumlarında yer almalarını sağlayacak şekilde en iyi çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

2015

Kısa bir tarihçe
Akademiturk şirketimiz 2015 yılında resmi olarak kuruldu.

2016

Sizin için varız
Tüm eğitimlerimiz sizin daha iyi şartlarda çalışmanız için

2017

Takımımız Büyüyor
Müşteri sayımızın artması çalışma arkadaşlarımızın sayısını artırıyor.

2018

Müşteri sayımız artıyor
Konusunda uzman ekibimizle kaliteli eğitim vermekteyiz.

2019

Genişleme ve Ödüller
Şirketimiz gün gittikçe büyümekte ve kaliteli eğitimimiz sayesinde ödüller almaktadır.
section_timeline2
Müşterilerimiz Ne Diyor?

Akademi Türk’ün müşterileri, çalışma prensiplerimizin işe yaradığının en iyi kanıtı. Medyadan ve meslektaşlarımızdan çok sayıda ödül ve övgü aldık.

Sending
User Review
0 (0 votes)